Dagelijks hoor ik in de intakegesprekken hoeveel Cola er gedronken wordt. Iedereen weet dat het ongezond is en toch wordt dit praktisch dagelijks geconsumeerd.
Ik heb het volgende gelezen over de ‘voordelen’ van Coca-cola en voor jullie samengevat. Schrik niet!
- Cola is zeer geschikt voor het verwijderen van roest! Dep met een spons of een stukje stof in cola gedrenkt en kijk wat er gebeurt. In een mum van tijd wordt het roestig oppervlak glanzend en nieuw.
- Heb je etensresten te lang in de pot laten staan? Of is je pot aangebrand? Dat kan lastig zijn om af te wassen. Geen probleem, week de pot in cola en deze job wordt al veel makkelijker.
- Heeft u een probleem met olievlekken op uw garagevloer? Dat is geen probleem meer. Gewoon wat cola laten intrekken op de vlek en uw vloer blinkt weer als nieuw.
- Reinig uw motor met een fles cola! Het gerucht gaat dat Coca-Cola verdelers al jaren op die manier het vuil van de motors van hun vrachtwagens reinigen!
- Laat oude munten schitteren als nieuw door ze te weken in Cola om de aanslag te verwijderen.
- Coca-Cola maakt het mogelijk om de ramen te reinigen zonder strepen. De zuurtegraad heeft namelijk dezelfde werking als de op citrus gebaseerde ruitensprays.
- Krijg je je toilet niet proper? Geen probleem! Giet er wat Coca-Cola in en laat het voor een tijdje zijn ding doen, dan spoelen. Je toilet is helemaal schoon.
- Bloed- en vetvlekken zijn moeilijk uit kleren te krijgen. Maar met cola zou het moeten lukken. Een beetje laten intrekken en
uitwassen.
- Heb je geschilderd en zijn er wat verfspatten achtergebleven? Vooral op metalen voorwerpen kan je eens testen om met een in cola gedrenkte handdoek de vlek te verwijderen.
- En als laatste las ik dat boeren in India meer en meer Coca-cola gebruiken als pesticide op hun gewassen. Het zou veel effectiever zijn en goedkoper dan de producten die ze eerder gebruikten!!
Als Coca-cola zo geschikt is om te gebruiken als huishoudproduct en zelfs als pesticide, hoop ik dat alle colaverslaafden na dit te lezen misschien een ‘wake up call’ krijgen. We drinken toch ook geen Dreft? Wist je trouwens dat de oorspronkelijke kleur van Cola groen was…